0 آیتم هاتومان

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سیاست مرجوعی و عودت

مرجوع و تعویض

در راستای سیاست کسب رضایت و اطمینان مشتریان از کیفیت کالای خریداری شده , شرایط مرجوع و ضمانت تعویض اجناس برای مشتریان قرارداده شده است .امید می رود با دقت در خرید همواره انتخاب های صحیح و پایداری داشته باشد.

شرایط و مدت زمان تعویض یا مرجوع کالا در صورت عدم استفاده

مشتریان برای تست فنی کالای خریداری شده تا ۵ روز فرصت خواهند داشت و در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد فنی باشد تا قبل هرگونه استفاده ، فروشگاه کالا را برای آنها تعویض خواهد نمود و چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه تمام شده باشد، مشتریان دو انتخاب خواهند داشت:

۱- دریافت کالای مشابه به انتخاب خود
۲- استرداد وجه

لازم به توضیح است که در هر صورت این پروسه حداکثر ظرف یک هفته کاری انجام خواهد شد .

تنها شروط لازم برای اینکار عبارتند از:

مشتری قبل از ۵ روز نسبت به تعویض یا ارسال کالا اقدام نماید.

ایراد فنی مورد تایید کارشناسان ما قرار بگیرد و این ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا خریداری شده یا مسائلی نظیر وارد شدن ضربه توسط اشیاء تیز ، آب خوردگی ، سوختگی یا سایر مشکلات عمدی نباشد. .


انصراف از خرید

در صورتیکه مشتریان به هر دلیلی از خرید خود منصرف شده و کالای خریداری شده را استفاده نکرده باشند تا پنج روز فرصت خواهند داشت که نسبت به ارسال کفش اقدام نمایند.


عدم تطابق

در صورتیکه کالای تحویل شده به مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد، فروشگاه حداکثر ظرف سه روز کاری نسبت به تعویض کالای ارسالی با کالای سفارش داده شده اقدام می نماید و در صورتیکه کالای مورد نظر در فروشگاه موجود نباشد، به انتخاب مشتری، با کالای مشابه دیگر تعویض یا در صورت دلخواه وجه پرداختی مشتری مسترد می گردد.