نرم افزار موبایل

پاسخ های هوشمند گوگل احتمالا به کیبورد «جی‌بورد» می آیند

شاید پاسخ های هوشمند (Smart Replies) از نظر بعضی فاقد شخصیت و دارای لحن خشکی باشند، اما وقتی می خواهید پیامی اداری را پاسخ داده یا به سوال ساده ای جواب بدهید، ممکن است برایتان بسیار کاربردی ظاهر شوند.

تیم تحریریه ۹to5google به تازگی شواهدی مبنی بر ارائه قابلیت پاسخ هوشمند در اپلیکیشن کیبورد جی‌بورد کشف کرده است. به لطف این قابلیت می توانید از پنجره نوتیفیکیشن پیام دریافتی، از میان پاسخ های آماده یکی را انتخاب و به فرد مقابل تان بفرستید.

طبیعتا اگر پاسخ تان جمله ساده ای مثل «الان میرسم آنجا» باشد، می توانید با پاسخ های هوشمند در وقت گرانبهایتان به میزان زیادی صرفه جویی نمایید. اما به غیر از این موضوع، در کالبدشکافی آخرین نسخه جی‌بورد کدهایی کشف شده که از قابلیتی برای ضبط گیف های شخصی حکایت می کنند.

همچنین احتمال دارد که جی‌بورد به یک «کیبورد یونیورسال چند رسانه ای» هم مجهز شود تا به لطف آن بتوانید انواع محتوا (اموجی، استیکر و شاید لینک اخبار) را مستقیما از محیط کیبورد جستجو نمایید.

از آنجا که گوگل هنوز این موضوع را تأیید نکرده، هنوز نمی توان ارائه قابلیت های بالا را برای جی‌بورد تضمین کرد. بنابراین باید تا روشن شدن اوضاع مدت بیشتری منتظر بمانیم.

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا