دسته‌بندی نشده

مردی با ماموریتی خاص؟

photo_2017-08-08_07-21-24

آدامسکی در واقع جزو اولین افرادی است که در دهه چهل و پنجاه میلادی ادعا کرد که با فرازمینی ها ملاقات داشته است و این فرازمینی ها کاملا مانند ما انسان ها هستند و از سیارات مختلفی در منظومه شمسی علی الخصوص از ونوس می آیند.او صدها فیلم و عکس از آنزمان یعنی حدود ۷۵ سال پیش از یوفوها دارد که هیچکدام از آنها را کسی نتوانسته رد و جعلیت شان را اثبات نماید.در یکی از کتاب هایش بنام ” بشقاب پرنده ها فرود آمده اند” که با کمک دوستش “لزلی دزموند” انگلیسی نوشته است،ماجرای یکی از ملاقات هایش شرح داده شده است که بشرح زیر است :
” در تاریخ ۲۲ دسامبر ۱۹۵۲،جورج آدامسکی بهمراه لزلی دزموند و دو منشی اش بنام های لوسی مک گینس و الیس ولز و دوستش جورج ویلیامسون و همسرش بتی جین و دو نفر دیگر به صحرای کالیفرنیا رفتند. اولین تصویر توسط ویلیامسون از جورج آدامسکی گرفته شد که او را در کنار ماشینش نشان می دهد که مشغول سرهم کردن تلسکوپش می باشد،در اواسط روز و بعد از صرف نهار ناگهان صدای غرش یک جت جنگی شنیده می شود که با سرعت زیاد مانور داده و ناپدید می شود، ناگهان آنها یک یوفوی سیگار شکل را در فاصله ای دور مشاهده کردند،ویلیامسون و همسرش تلاش کردند از آن عکس بگیرند اما فاصله خیلی دور بود و نتوانستند با دوربین معمولی شان موفق به عکس گرفتن شوند، در همین حال آدامسکی احساس کرد که یک ملاقات در شرف وقوع است و از کسی خواست تا او را به یک نقطه در نزدیکی تپه ای ببرند جاییکه آنچنان از دید دوستانش دور نبود و آنها می توانستند او را ببینند،یکی از دوستانش او را به آنجا برد و برگشت.

photo_2017-08-08_07-21-243

او برای دقایقی در آنجا منتظر ماند و همچنان یوفوی سیگار شکل در تیررس بود که ناگهان در چشم بهم زدنی در یک صعود عمودی ناپدید گردید، مدتی گذشت و ناگهان فلشی در آسمان دیده شده و بدنبال آن یک بشقاب پرنده کوچکتر در حال فرود نمایان شد.دقایقی بعد آن شی بر روی زمین فرود آمد و فردی از آن خارج گردید که بعدا مشخص شد نامش “اورتون” است و از ونوس آمده است،مردی با موهای بلوند و بلند….. آنها شروع به گفتگو با زبان اشاره کردند و سپس به گفته آدامسکی شروع به صحبت به زبان انگلیسی نمودند…..و این در حالی بود که تمام دوستانش تمام این ماجراها را بطور کامل مشاهده کردند و بعدا در اظهارنامه ای رسما تایید کردند، اما بعد از رفتن بیگانه دزموند لزلی و بقیه همراهان محل فرود و رد پای او را دیدند و از آن عکس گرفتند…. آنها سپس از آدامسکی اجازه گرفتند تا گزارش این رویداد را در روزنامه معروف فینیکس به چاپ برسانند.انها به دفتر روزنامه گازتا در فینیکس آریزونا رفتند و موضوع را با آنها در میان گذاشتند،در ابتدا به دید تمسخر به آنها نگاه شد اما برای اینکه آنها را از ماجرا مطمئن سازند،تصاویری که گرفته شده بود را نشان داده و آنها را به محل واقعه بردند و ردپا و آثار بجای مانده از بشقاب پرنده را نشان دادند….. به گفته آدامسکی بشقاب پرنده شان حدود چهار متر طول و شش متر ارتفاع داشته، آنها قادر به صحبت به هر زبانی بوده اند و از آن پس ارتباطات او با اورتون تا آخر عمر ادامه داشته است و در واقع او نماینده ونوسی ها بوده است.دزموند لزلی دوست او می گوید روزی او پیراهنش را درآورد و من بر روی شکم او شیارهایی بعد عمق یک انگشت دیدم و از او سوال کردم جورج! تو واقعا که هستی؟ در جوابم گفت، خب نمی دانم، من هیچ چیزی قبل از شش سالگی ام نمی دانم،پدر و مادرم مهاجرانی از لهستان بوده اند که در جوانی مردند و هیچ اطلاعی از دوران طفولیتم ندارم……. تصاویر و فیلم هایی که او از یوفوها گرفته در زمانی گرفته شده که هیچ ابزار ویرایشی نبوده است. همین دلایل باعث شده تا او به یکی از مرموزترین آدم های زمانش تبدیل شود و در حالیکه برخی او را شیاد، حیله گر می دانند، برخی او را انسانی با یک ماموریت خاص خطاب می کنند…….. آیا واقعا چنین است؟

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا