دسته‌بندی نشده

تشابهات عجیب در بین دو پرزیدنت

n00079643-b

مورخان در زندگی دو رئیس جمهور آمریکا، آبراهام لینکلن و جان اف کندی تشابهات عجیبی یافته اند،به این تشابهات عجیب و غیر قابل توضیح همرویداد های عجیب گفته می شود، اکنون نگاهی به این تشابهات می کنیم :
اول اینکه آنها دقیقا صد سال بعد از هم به ریاست جمهوری انتخاب شدند. لینکلن ۱۸۶۰ کندی ۱۹۶۰، دوم آنها بعد از دو رئیس‌جمهور از جنوب آمریکا هردو بنام جانسون به قدرت رسیدند و هر دو جانسون بفاصله صد سال از هم بدنیا آمده بودند اولی ۱۸۰۸ دومی ۱۹۰۸، هر دو ضارب آنها به فاصله صد سال از همدیگر بدنیا آمده بودن، ضارب لینکلن ۱۸۳۹،ضارب کندی ۱۹۳۹،و هر دو ضارب قبل از محاکمه کشته شدند، بازم بگم، باشه،

Clipboard01-2
ضارب لینکلن او را در آمفی تئاتر کشت و در یک کارگاه دستگیر شد، در حالیکه ضارب کندی او را از یک کارگاه هدف قرار داد و در یک تئاتر دستگیر شد. لینکلن در تئاتری بنام فورد کشته شد و کندی در حالیکه سوار یک فورد بود کشته شد و از همه جالبتر اینکه لینکلن منشی ای داشت بنام کندی و کندی منشی ای داشت بنام لینکلن….
یکی از جنبه های جالب انطباقات، استفاده از تکنولوژی صدای معکوس می باشد، یعنی شما صدای یک نفر را که جمله ای می گوید ضبط می کنید و آنرا بصورت معکوس پلی می کنید. نکته جالب در موضوع ترور کندی و صدای معکوس اینست که تمام اعترافات اسوالد ضارب کندی ضبط شده است و زمانی که این جمله او را ( Cuba committee is communist controlled) معکوس پلی میکنند، شنیده میشود( I wish to kill president)،یعنی این جمله را اگر شما با صدای خودتان ضبط کنید جمله دوم در می آید.
معنی جمله اول : کمیته کوبا بوسیله کمونیست ها کنترل می شود
معنی جمله دوم: من می خواهم رئیس‌جمهور را بکشم
عجیب است نه!

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا